Lista produktów producenta: Helios

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.

Helios - skórzane wygodne obuwie zdrowotne


Helios to polski producent wygodnego obuwia który początkowo zajmował się wyłącznie produkcją obuwia dziecięcego, wykonanego ze skóry naturalnej. Zachęceni pozytywnym odbiorem swoich produktów, z czasem oferta została poszerzona o wygodne obuwie damskie i męskie, a także buty przeznaczone specjalnie dla seniorów.


Komfort przede wszystkim


Jako znany i ceniony producent komfortowego obuwia Helios szczególną staranność przykłada do wykonania i wykończenia oferowanych przez siebie butów. Szczególną uwagę zwracając na to, aby obuwie charakteryzowało się wysokim komfortem użytkowania i było przyjazne dla najbardziej wymagających stóp. W ofercie producenta znajdują się zdrowe buty dla dzieci oraz wygodne obuwie dla seniorów. Niektóre wzory butów Helios posiadają certyfikaty „ZDROWEJ STOPY” przyznane przez krakowskie Centralne Laboratorium Przemysłu Obuwniczego.


Wysoka jakość z Polski


Komfortowe obuwie Helios produkowane jest Polsce z najwyższej jakości skór naturalnych polskich i włoskich w systemach: ćwiekowanym-klejonym, flexibiowym i mokasynowym. Nasze buty to nie tylko wygoda i zdrowie, ale również ponadczasowa elegancja i atrakcyjna cena.


Gwarantujemy obuwie zdrowotne Helios najwyższej jakości!


U nas kupisz obuwie zdrowotne damskie Helios najwyższej jakości. Gwarantujemy najwyższą jakość sprzedawanych butów potwierdzonych certyfikatami producenckimi. Poza sklepem internetowym zapraszamy również do sklepu stacjonarnego, który mieści się w Warszawie. Szeroka gama produktów sprawia, że każdy wybierze coś dla siebie.


Helios warszawa


Chcesz najpierw przymierzyć obuwie? Już teraz możesz kupić wygodne obuwie zdrowotne marki Helios w firmowym sklepie stacjonarnym w Warszawie. Znajdujemy się przy alei Niepodległości 103 na warszawskim Mokotowie. Helios warszawa to gwarancja zakupów wygodnego obuwia najwyższej jakości polskiego producenta.

@ 2019 BUTYDOWKLADEK.PL, Wszelkie prawa zastrzeżone.realizacja egzyl.pl
Buty do wkladek