Półbuty

Pokazuje 1 - 27 z 211 elementów
Pokazuje 1 - 27 z 211 elementów

Wygodne półbuty damskie do wkładek ortopedycznych

Damskie półbuty Berkemann

Półbuty Berkemann dla Pań do wkładek ortopedycznych wykonane są ze skóry naturalnej. Wyposażone są w elastyczne wstawki z tkaniny na podbiciu, które ułatwiają dopasowanie do niedoskonałości stopy, wymienne, skórzane wkładki profilowane na płaskostopie podłużne i poprzeczne oraz lekkie, elastyczne, antypoślizgowe podeszwy. Każdy z butów niemieckiej firmy wyprodukowany został z naturalnych materiałów. Jednym z przykładów profesjonalnego obuwia do wkładek ortopedycznych są damskie półbuty Berkemann Inke 05156 970

Damskie półbuty Waldlaufer

Damskie półbuty Waldlaufer dla Pań charakteryzują się wykończeniem z wysokiej klasy skóry naturalnej. Posiadają również wyjmowane, skórzane wkładki profilowane na płaskostopie podłużne i poprzeczne oraz lekkie, elastyczne, antypoślizgowe podeszwy. Buty niemieckiej firmy idealnie komponują się z najnowszymi trendami. Jednym z przykładów wygodnego obuwia do wkładek ortopedycznych są damskie półbuty Waldlaufer Kya 607014 172 014.

Producenci - półbuty damskie do wkładek

W naszej ofercie znajdziesz półbuty damskie do wkładek europejskich producentów wygodnego obuwia zdrowotnego, którzy gwarantują wysoką jakość wykonania. Ich profesjonalizm oraz dbałość o detale sprawiają, że każda para jest dokładnie przygotowana i dostosowana do potrzeb najbardziej wymagających klientów. Wśród producentów półbutów damskich do wkładek można znaleźć: Waldlaufer, Fargeot, Arcopedico, Berkemann, Grunland, Alpina, Solidus, Axel, Manitu, Caprice, Romika, Josef Seibel.

@ 2019 BUTYDOWKLADEK.PL, Wszelkie prawa zastrzeżone.realizacja egzyl.pl
Buty do wkladek