Buty do wkładek - co nowego?

Buty tęgość H – co warto wiedzieć?

Wielu z nas nawet nie zdaje sobie sprawy z tego, że do wyboru pozostają buty o bardzo różnej tęgości, w tym na przykład buty o tęgości H. Co warto o nich wiedzieć? Nasz tekst dostarczy Ci cennych informacji, więc zajrzyj do niego koniecznie!

Czytaj dalej...
Wkładki na płaskostopie poprzeczne

Z artykułu dowiesz się:

  1. Co to jest płaskostopie poprzeczne?

  2. Leczenie płaskostopia poprzecznego

  3. Jakie stosować wkładki na płaskostopie poprzeczne?

  4. Wygodne buty oraz wkładki ortopedyczne - zestaw idealny

Czytaj dalej...
Wkładki na haluksy - kompendium wiedzy

Jakie są przyczyny powstawania haluksów? Jakie są rodzaje wkładek na haluksy? Kiedy wkładki nie pomagają? Sprawdź!

Czytaj dalej...
Co sprawia, że sandały Birkenstock są wyjątkowe?

Firma Birkenstock od wieków produkuje wygodne obuwie, którego wkładka oddaje realny kształt stopy. Na przestrzeni lat mały zakład szewski przekształcił się w ogromną korporację. Birkenstock tworzy w odniesieniu do czterech motywów: zdrowy sen i zdrowe życie, zdrowe miejsce pracy, zdrowe stopy oraz zdrowe bieganie i zdrowe podejście do życia.  Sandały Birkenstock podzieliliśmy na obuwie z jednym, dwoma i kilkoma paskami utrzymującymi stopę.

Czytaj dalej...
Birkenstock Arizona - trwałość i zrównoważona produkcja 

Birkenstock Arizona to wygodne klapki ortopedyczne z oryginalną wkładką, która znalazła miliony fanów na całym świecie. Sprawdź co się kryje pod sekretem obuwia zdrowotnego niemieckiego producenta

Czytaj dalej...
Czemu klapki Birkenstock są tak wygodne? Sprawdzamy

Konstrukcja przemyślana i wykorzystana we wkładce Birkenstock jest wzorowana na naturalnym odcisku stopy na piasku. Dzięki temu pozwala użytkownikowi odczuwać najwyższy komfort przez wiele godzin, sprzyjając tym samym zdrowiu i dobremu samopoczuciu.

Czytaj dalej...
Dr Orto - wygodne obuwie profilaktyczno - terapeutyczne na stopy wrażliwe

Buty zdrowotne Befado - swoboda ruchu w każdej sytuacji. Bielskie Zakłady Obuwia „Befado” produkujące obuwie zdrowotne Dr Orto to polska firma z 85 - letnią tradycją, która stawia głównie na jakość i szerokość oferty. To lider na polskim rynku w zakresie wzornictwa i bardzo bogatej oferty dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Czytaj dalej...
@ 2019 BUTYDOWKLADEK.PL, Wszelkie prawa zastrzeżone.realizacja egzyl.pl
Buty do wkladek